Agregaty do gładzi sypkich

Zastosowanie agregatów natryskowych do nanoszenia farb i lakierów to nie wszystko – dzięki doskonałej wydajności stosuje się je także jako agregaty do gładzi. Dzięki nim czas pracy oraz straty materiałowe ulegają znacznej redukcji. Dlatego też rozwiązania te stosowane są coraz chętniej w firmach budowlanych, gdzie liczy się szybkość i dokładność wykonywanych prac.

 

Agregaty do szpachli – Skuteczność i prosta obsługa

Naszym celem jest dostarczenie Ci najbardziej wydajnych rozwiązań. Dlatego właśnie nasze agregaty charakteryzują się solidnymi parametrami technicznymi oraz funkcjami. Dzięki nim szpachlowanie czy renowacja powierzchni ściennych nie stanowią żadnego problemu. Co bardzo istotne dla dokładności i jakości pracy – urządzenie pozwala na bardzo równomierne nakładanie materiału (również gęstego), a natrysk odbywa się bez użycia powietrza.

 

Dostępne rozwiązania są uniwersalne i posiadają wiele funkcji, umożliwiając również aplikowanie klejów czy tynków w systemie ociepleń. Dzięki temu oraz zróżnicowanym parametrom znajdziesz u nas rozwiązanie odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb, które znacznie ułatwi i usprawni codzienne działania.

 

Zalety agregatów do gładzi sypkich

  • Szybkość działania – możliwe jest położenie nawet kilkuset metrów kwadratowych gładzi w ciągu jednego dnia!

  • Duża wytrzymałość – zastosowane komponenty i technologie dają możliwość użytkowania sprzętu przez wiele lat.

  • Czystość - oszczędność materiałowa oraz prawdziwa przyjemność korzystania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Raty
Sklep internetowy od home.pl