Agregaty do malowania

Nowoczesne agregaty malarskie to urządzenia używane do sprawnego malowania natryskowego powierzchni i znaczne zwiększenie wydajności prac, przy jednoczesnej oszczędności farby. Poza tym prace przeprowadzane przy ich użyciu są dużo dokładniejsze i czystsze. W skład naszej oferty wchodzą urządzenia o różnych wydajnościach i niezwykle stabilnych oraz sprawdzonych komponentach.

Dlaczego właśnie agregat malarski?

Agregaty do malowania ścian nie bez powodu stosowane są przez firmy malarskie, bowiem są to urządzenia umożliwiające znaczne zwiększenie wydajności przeprowadzanych prac i osiąganie lepszych rezultatów w pokrywaniu farbą dużych powierzchni ściennych. Są to urządzenia energooszczędne i pracujące tylko w momencie nanoszenia farby, a więc wciskania spustu pistoletu. Nowoczesne urządzenia tego typu sterowane są przez komputer, który kontroluje obroty, czas pracy, ciśnienie oraz inne parametry. Wszystko to sprawia, że urządzenia pracują niezawodnie, posiadają dużą żywotność i są bardzo proste w obsłudze.

Zastosowanie

Agregat malarski umożliwia nanoszenie na powierzchnie różnego rodzaju farb lateksowych, alkidowych i chlorokauczukowych, a także innych substancji, takich jak bejce, lakiery poliuretanowe czy różnego rodzaju powłoki nieścierne. Dzięki temu oraz swojej wydajności są idealne do pokrywania powierzchni:

  • ścian,
  • sufitów,
  • ogrodzeń,
  • dachów,
  • elewacji,
  • konstrukcji stalowych itd.

Wybierając któreś z tych urządzeń, możliwe jest znaczne usprawnienie prac oraz tworzenie powłok najwyższej jakości – bez względu na miejsce i warunki pracy.

Dokładne malowanie agregatem malarskim

Urządzenia takie jak agregaty do malowania ścian używane są do nakładania farb lub innego rodzaju emulsji, przede wszystkim na dużych powierzchniach. Dlatego bardzo często stosowane są podczas prac wykończeniowych na przemysłową skalę. Ponadto doskonale sprawdzają się, kiedy przeprowadzane są prace malarskie na podłożach nierównych, ze szczelinami, bruzdami i tym podobne.

Warto jednak pamiętać, że stosując sprzęt tego rodzaju, każdy może samodzielnie odmalować elewację domu, odnowić płot czy nałożyć warstwę preparatu ochronnego na dach. Przed przystąpieniem do wszelkich prac malarskich należy umyć wybraną powierzchnię, usunąć z niej mech lub porosty oraz wypełnić istniejące w niej ubytki. Dopiero po tych czynnościach można użyć agregatu do malowania.

Agregat malarski — idealny sprzęt dla firm i nie tylko

Oferujemy bogaty asortyment. To sprawia, że każdy klient znajdzie tu wysokiej jakości sprzęt. Dzięki temu można sprawnie pomalować ściany w swoim domu lub wyposażyć ekipę remontową w firmie. Agregaty

malarskie to urządzenia wytrzymałe, skuteczne, a przy tym mobilne, dość łatwe w przenoszeniu z miejsca na miejsce. Ta funkcja jest niezwykle praktyczna i przydatna, zwłaszcza gdy odnawiana powierzchnia jest duża, np. w budynkach użyteczności publicznej, lub praca przebiega w wielu różnych pomieszczeniach.

Nasze urządzenia zapewniają duży komfort podczas malowania ścian. Dzięki temu przeprowadzanie remontów jest znacznie łatwiejsze niż przy wykorzystaniu wałków i pędzli. Agregat malarski pozwala szybko nałożyć farbę, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu już dziś!

Sprzęt tego rodzaju to spore wsparcie dla firm podczas prac remontowych. Wykorzystując go do malowania dużych powierzchni, można zaoszczędzić i czas, i pieniądze, Jednak przed użyciem poszczególnych emulsji należy sprawdzić ich zgodność z urządzeniem. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Nasza odpowiednio wykształcona kadra pracownicza, pomoże rozwiać wszystkie wątpliwości.

Sprawdź również: GRACO ULTRA MAX - agregat do malowania, agregaty do malowania drewna

Agregat do gładzi KOMATZ Ranger Agregat do gładzi KOMATZ Ranger
Producent:Komatz
Cena:21 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Agregat do gładzi KOMATZ Ranger + GTech 1000Agregat do gładzi KOMATZ Ranger + GTech 1000
Producent:Komatz
Cena:25 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Agregat do gładzi KOMATZ Ranger + GTech 2000Agregat do gładzi KOMATZ Ranger + GTech 2000
Producent:Komatz
Cena:26 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Agregat do gładzi KOMATZ Ranger + GTech 3500Agregat do gładzi KOMATZ Ranger + GTech 3500
Producent:Komatz
Cena:27 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Agregat malarski Airlessco MP455Agregat malarski Airlessco MP455
Producent:Airlessco
Cena:6 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
AGREGAT MALARSKI GRACO GX21AGREGAT MALARSKI GRACO GX21
Producent:Graco
Cena:4 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Raty
Sklep internetowy od home.pl