81 471 49 69sprzedaz@polspray.com.pl
  do kasysuma:0,00 zł
  wyszukiwarka zaawansowana

  Nowoczesne agregaty malarskie to urządzenia pozwalające na sprawne malowanie powierzchni i znaczne zwiększenie wydajności prac, przy jednoczesnej oszczędności farby. Poza tym prace przeprowadzane przy ich użyciu są dużo dokładniejsze i czystsze. W skład naszej oferty wchodzą urządzenia o różnych wydajnościach i niezwykle stabilnych oraz sprawdzonych komponentach.

  Dlaczego właśnie agregat?

  Agregaty do malowania nie bez powodu stosowane są przez firmy malarskie, bowiem są to urządzenia umożliwiające znaczne zwiększenie wydajności przeprowadzanych prac i osiąganie lepszych rezultatów w pokrywaniu farbą dużych powierzchni ściennych. Są to urządzenia energooszczędne i pracujące tylko w momencie nanoszenia farby, a więc wciskania spustu pistoletu. Nowoczesne urządzenia tego typu sterowane są przez komputer, który kontroluje obroty, czas pracy, ciśnienie oraz inne parametry. Wszystko to sprawia, że urządzenia pracują niezawodnie, posiadają dużą żywotność i są bardzo proste w obsłudze.

  Zastosowanie

  Agregaty malarskie umożliwiają nanoszenie na powierzchnie różnego rodzaju farb lateksowych, alkidowych i chlorokauczukowych, a także innych substancji, takich jak bejce, lakiery poliuretanowe czy różnego rodzaju powłoki nieścierne. Dzięki temu oraz swojej wydajności są idealne do pokrywania powierzchni:

  • ścian,
  • sufitów,
  • ogrodzeń,
  • dachów,
  • elewacji,
  • konstrukcji stalowych itd.

  Wybierając któreś z tych urządzeń, możliwe jest znaczne usprawnienie prac oraz tworzenie powłok najwyższej jakości – bez względu na miejsce i warunki pracy.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Raty
  Sklep internetowy od home.pl