81 471 49 69sprzedaz@polspray.com.pl
  do kasysuma:0,00 zł
  wyszukiwarka zaawansowana
  PIANOWANIE PODDASZY

  Pianowanie poddaszy Lublin 

  Wykorzystanie poliuretanu (PUR) do ocieplenia poddaszy przynosi doskonałe efekty, dlatego warto skorzystać z naszych usług natrysku pianką. Produkujemy termoizolacyjny materiał na miejscu i przy pomocy specjalistycznego sprzętu pokrywamy ocieplany obszar. W skład usług pianowania wchodzą:

  • szczelne ocieplanie poddaszy, stropów, ścian
  • ocieplanie obiektów przemysłowych
  • termomodernizacja - ocieplanie stropodachów, stropów, piwnic itp.
  • naprawa i izolacja dachów

  Termoizolacja w fachowym wykonaniu oznacza solidne ocieplenie poddaszy i stropów według ustaleń z klientem. Nie oszczędzamy na materiałach, dlatego nasze izolacje pianką wyróżnia odpowiednia grubość i brak martwych punktów w pokryciu. Gwarantujemy dokładne wypełnienie wszystkich zakamarków i zagłębień w konstrukcji dachowej. Wypróbuj skuteczną metodę tworzenia bariery termicznej w Lublinie i całym regionie. Zamówienia na produkcję i położenie pianki poliuretanowej realizujemy z użyciem sprawdzonych składników i niezawodnego sprzętu.

         

   

  Izolacje pianką w Lublinie i okolicy

  Proponujemy rozmaite typy izolacji natryskowej, która jest dobrą alternatywą dla ocieplania elementów konstrukcji domu przy pomocy wełny mineralnej czy styropianu. Wszystkie rodzaje materiałów składających się na ocieplanie pianką z naszej oferty odznaczają się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi. Są również bezpieczne, jeśli chodzi o ochronę przeciwpożarową. Ich trwałe przyleganie do ocieplanej powierzchni gwarantuje długi okres utrzymywania odpowiedniej temperatury w budynku. Oferowane przez nas produkty do pianowania poddasza to:

  • zamkniętokomórkowa piana do termoizolacji
   - termomodernizacja - ocieplanie stropodachów, stropów piwnic itp.
   - ocieplanie obiektów przemysłowych (piana stosowana wewnątrz)
  • zamkniętokomórkowa piana do termo i hydroizolacji
   - naprawa i izolacja dachów (piana stosowana na zewnątrz)
  • polimocznikowe powłoki ochronne i hydroizolacyjne
   - zabezpieczanie każdej powierzchni
  • otwartokomórkowa "oddychająca" piana termiczna
   - szczelne ocieplanie poddaszy, stropów, ścian

  Każda z naszych propozycji sprawdza się w przypadku różnych warunków. Piana zamkniętokomórkowa to rozwiązanie stosowane przy dachach płaskich czy stropach nad pomieszczeniami bez ogrzewania. Może także posłużyć do zaizolowania podłogi położonej bezpośrednio na gruncie.

  Dachy skośne lepiej zabezpieczyć pianą otwartokomórkową, podobnie jak stropy belkowe, podłogi na legarach czy ściany szkieletowe. Obie metody można zastosować przy stropodachach wentylowanych. Mimo dedykowanych rozwiązań wiele zależy od konstrukcji miejsca, w którym zostanie umieszczona izolacja. Zanim rozpoczniemy prace, podczas rozmowy z klientem dokładnie sprawdzamy i oceniamy poddasze oraz więźbę dachową. Przed realizacją usługi informujemy o właściwościach konkretnego rodzaju ocieplenia, wspólnie dobieramy typ natrysku i dopiero wtedy wykonujemy pianowanie poddaszy. Zaufało nam już wielu klientów z regionu. Ocieplanie pianką w Lublinie i okolicach z naszą firmą to gwarancją solidnego rozwiązania problemu ubytków cieplnych na lata.

  Ocieplanie pianką – Lublin

  W naszej ofercie znajdują się wszystkie dostępne metody. Możemy zabezpieczyć każdą powierzchnię natryskiem z tworzywa o znakomitych właściwościach izolacyjnych oraz termicznych – wewnątrz i na zewnątrz dowolnej konstrukcji. Nasze izolacje pianką w Lublinie to przede wszystkim możliwość wyboru optymalnej metody, którą dopasujemy do kształtu i rodzaju podłoża. Stawiamy na dokładność – pianowanie poddaszy wymaga cierpliwości przy metodycznym wypełnianiu pustych przestrzeni. Mimo tego izolacje natryskowe kładzie się dużo szybciej niż tradycyjne produkty z wełny mineralnej i styropianu. Zdecyduj się na ocieplanie pianką – to nie tylko oszczędność czasu i korzystny kosztorys, ale także trwałość. Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi.

  Kontakt: 81 471 49 69 e-mail: e-sklep@polspray.com.pl

        

        

            

   

   

   

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Raty
  Sklep internetowy od home.pl