Pianowanie poddaszy Lublin

Pianowanie poddaszy Lublin

Chcąc zapewnić wysoką efektywność energetyczną domu, należy wykorzystać właściwe materiały budowlane. Ważnym miejscem, w którym powinno się wykonać ocieplenie, jest poddasze. Jeśli jesteś z Lublina i planujesz zakup sprawdzonych termoizolatorów, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy PolSpray. W katalogu mamy wysokiej klasy pianki poliuretanowe PUR oraz nowoczesne urządzenia do profesjonalnego pianowania metodą natryskową. Sprzedawane artykuły to wyroby renomowanych producentów oferowane w rewelacyjnych cenach. Poznaj wszystkie produkty i już dziś złóż zamówienie.

Natryskowe pianowanie poddaszy Lublin – jakie zalety mają pianki PUR?

Aby w budynku mieszkalnym prawidłowo wykonać natryskowe pianowanie poddaszy, należy wykorzystać otwartokomórkowe pianki poliuretanowe. To specjalistyczne oddychające termoizolacyjne materiały budowlane w dobrej cenie można zamówić w firmie PolSpray. Ich aplikacja eliminuje powstawanie mostków termicznych, przez które wydostaje się ciepło. Te izopianole to uniwersalne produkty, które można stosować na różne powierzchnie: drewniane, stalowe, blaszane, plastikowe, bitumiczne.

W ofercie sprzedażowej polspray.com.pl znajdują się atestowane piany PUR. Produkty są przyjazne środowiskowo. Brak lotnych związków organicznych i innych szkodliwych substancji sprawia, że są one bezpieczne w aplikacji i użytkowaniu. Kupisz je w atrakcyjnej cenie. Pianowanie poddaszy to również znakomita izolacja akustyczna. Natryskowe ocieplanie to przykład efektywnej technologii izolacyjnej budynków mieszkalnych. Wśród techniki wykorzystującej pianki należy również wymienić:

  • funkcjonalność – pozwala na uzyskanie mniejszej grubości warstwy izolacyjnej w porównaniu np. z wełną mineralną,
  • dokładność – szczelne i precyzyjne wypełnianie nawet najmniejszych szczeliny wokół stropodachu,
  • szybkość – w porównaniu z układaniem wełny mineralnej metoda natryskowa pianą jest sprawniejsza i mniej pracochłonna.

Pianowanie poddasza wymaga wykorzystania specjalistycznego urządzenia wysokociśnieniowego. Dystrybutorem sprzętu w korzystnych cenach rynkowych jest firma PolSpray z Lublina.

Dozowniki Grander Komatz – wysokiej klasy urządzenia do pianowania metodą natryskową

Internetowy sklep polspray.com.pl to nowoczesna platforma e-commerce, na której w extra cenie kupisz agregaty do pianowania renomowanej australijskiej firmy Komatz. To specjalistyczne maszyny, których parametry techniczne ułatwiają prace związane z ocieplaniem strychów, kominów i stropów. Sprzęt cechuje się doskonałą wydajnością pracy.

Przystępna cena zakupu w połączeniu z dużą mocą i generowanym wysokim ciśnieniem roboczym urządzenia pozwalają na szybkie wykonywanie profesjonalnego ocieplenia poszczególnych elementów konstrukcji budynku. Natryskiwanie pianką poliuretanową to wyjątkowo precyzyjne i kontrolowane przez zaawansowaną elektronikę pianowanie poddaszy. Sprzęt zakupiony online można odebrać w punkcie obsługi klienta zlokalizowanym na ul. Warszawskiej 150 w Lublinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Raty
Sklep internetowy od home.pl