SEALCOTE 1000 - ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:brak towaru
Cena:0,00 zł0.00
ilośćszt.
dodaj do przechowalni
Ocena:0
Producent: LallaFom USA
Kod produktu:LALLAFOM - SealCote

Opis

               

 

SealCote 1000 PREMIUM – gotowa do użycia, jednolita powłoka silikonowa o dużej zawartości cząstek stałych. Jednorazowo nakładana, pojedyncza warstwa materiału tworzy „oddychającą” membranę, posiadającą doskonałe właściwości hydroizolacyjne i kompleksowo chroniącą przed destrukcyjnym działaniem warunków atmosferycznych. Produkt jest alifatyczny (odporny na odbarwienia) i stosowany także jako zabezpieczenie wszelkich zewnętrznych powierzchni przed oddziaływaniem słonecznego promieniowania UV. Wraz z warstwą dachowej piany HeatGuard 250 standardowo tworzy wieloletni, monolityczny system izolacyjny dla zewnętrznej powierzchni nowych lub wyeksploatowanych dachów płaskich.

 

gotowa hydroizolacja dachów płaskich

Silikonowy, alifatyczny SealCote 1000 jest produkowany w USA
Szybki w natychmiastowym, prostym użyciu i nie wymagający dla instalacji specjalnych warunków wilgotnościowych i temperaturowych SealCote 1000 reprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Eliminując niektóre ograniczenia dotychczas przodujących powłok ochronnych tworzonych na bazie polimocznika, SealCote 1000 staje się wiodącym pod względem niezawodności i ekonomii produktem izolacyjno – ochronnym.

Genialne, proste i niezawodne rozwiązanie. Dlaczego wymieniać poszycie dachowe, zamiast pokryć je pojedynczą warstwą SealCote 1000 i zapomnieć o sprawie?

Zatrzymaj przecieki. Przywróć szczelność i wydłuż żywotność swojego dachu. Pomiń i zaoszczędź sobie problematycznego i kosztownego zrywania zużytego poszycia dachowego. Dokonaj tego pojedynczą warstwą SealCote 1000 i to zazwyczaj bez konieczności zastosowania podkładu czy gruntowania. Zaoszczędź czas i pieniądze.

SealCote 1000 jest nieorganicznym, wolnym od rozpuszczalników silikonem o wysokich i trwałych parametrach hydroizolacyjnych. Materiał jest wysoce elastyczny i tworzy trwałą powłokę, odporną na zacinający deszcz, śnieg, grad, temperatury i procesy utleniania

SealCote 1000 – modyfikowany, alifatyczny 100%-owy silikon elastomerowy, to najwłaściwszy wybór dla szczelnego i trwałego systemu dachowego:

  • idealny do każdego rodzaju wyeksploatowanego i powstającego dachu
  • preferowany od dawna przez doświadczone amerykańskie firmy dekarskie
  • prosty, bezpieczny, niepylący i szybki proces instalacyjny
  • odporny na wody opadowe i stojące
  • wyjątkowe zdolności hydroizolacyjne
  • UV odporny, bez utleniania, kruszenia, degradacji
  • UV stabilny, bez odbarwień pod wpływem promieni słonecznych
  • nie rozmywa się na wypadek deszczu w trakcie i po instalacji
  • przyjazny środowisku, bez zawartości rozpuszczalników
 

System otrzymał Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH i prawo do zamieszczania znaku bezpieczeństwa zdrowotnego – „PRODUKT Z ATESTEM”.

Inteligentniejszy… niż zrywanie wadliwego i montaż nowego poszycia dachu

Renowacja dachu SealCote 1000 eliminuje konieczność czasochłonnego i pracochłonnego usunięcia poprzedniej warstwy, radykalnie obniżając koszty wykonania modernizacji. Jeżeli jesteś wykonawcą oznacza to, że z udziałem SealCote 1000 Twoja oferta będzie zawsze atrakcyjniejsza i jakościowo i cenowo. Jeżeli jesteś Inwestorem, SealCote 1000 wydłuży życie Twojego istniejącego dachu, wyposażając go w bezszwowe zabezpieczenie, o niskich wymaganiach w utrzymaniu i trwałe rozwiązanie na wiele, wiele lat.

Inteligentniejszy… niż powłoki akryliczne na bazie wody

Na większości dachów płaskich lub o lekkim nachyleniu, występują często obszary wody stojącej. Porównując powłoki akryliczne do SealCote 1000 ogromną różnicę stanowi fakt iż silikonowy system dachowy nie ulega procesowi emulgacji (rozkładowi w emulsję) w kontakcie ze stojącą wodą. Adhezja do podłoża dachu pozostaje nienaruszona a biały lub szary silikon staje się odblaskową powłoką anty UV – kluczowe w dniach nadmiernego nasłonecznienia.

Jak SealCote 1000 obniża koszty energii?

Materiał o jasnej barwie i o wysokiej zawartości cząstek stałych odbija promienie słoneczne. Zewnętrzna połać dachu pozostaje znacznie chłodniejsza dzięki czemu wnętrza budynku są chłodniejsze. To oznacza oszczędności energii oraz zwiększenie efektywności systemów HVAC (wentylacji i klimatyzacji). SealCote 1000 spełnia wymogi i kwalifikacje „COOL ROOF” oraz „ENERGY STAR”:

„COOL ROOF”: max. temp. dachu latem 37 ⁰C ~ 49 ⁰C (typowy dach osiąga 65 ⁰C ~ 88 ⁰C)
ENERGY STAR: min. początkowa słoneczna refleksyjność powierzchni na poziomie 65% i min. na poziomie 50% po 3 latach.

Instalacja SealCote 1000 w warunkach od +2 ⁰C do +49 ⁰C.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Raty
Sklep internetowy od home.pl