SEALGUARD 500 - ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:brak towaru
Cena:0,00 zł0.00
ilośćszt.
dodaj do przechowalni
Ocena:0
Producent: LallaFom USA
Kod produktu:SEALGUARD 500

Opis

              

 

SealGuard 500 – dwukomponentowa, półsztywna piana poliuretanowa o strukturze otwartych komórek i gęstości 8 kg/m3, gdzie katalizatorem reakcji spieniania jest przyjazna środowisku woda.

 Finalna powłoka posiada jednolitą strukturę w kolorze kremowym, pozbawioną łączeń i wolnej przestrzeni powietrza. Stosowana jako wewnętrzna, niezwykle szczelna, efektywna i trwała izolacja termiczna budynków funkcjonujących w warunkach standardowej wilgotności a zarazem pełniąca rolę komfortowej bariery akustycznej, tak pożądanej w coraz głośniejszym otoczeniu człowieka.

Zasada działania izolacji poliuretanowej w „systemie kopertowym” pozwoliła na eliminację problemów, nagminnie występujących przy tradycyjnych metodach ociepleń: ucieczki z wnętrza i napływu powietrza z zewnątrz, poprzez nieszczelności izolacji, powodujące nawet 30% strat energii grzewczej i klimatyzacyjnej.

Innymi słowy SealGuard 500 w subtelny sposób idealnie niweluje niepożądaną migrację powietrza, tworząc trwałą i cichą barierę termoizolacyjną.

SealGuard 500 bezdyskusyjnie wywiązuje się z zadania przeniesienia sfery teoretycznych, oczekiwanych czy deklarowanych wyników obliczeń laboratoryjnych, na płaszczyznę realnie i skutecznie działającej technologii. Realizuje założenia i idee energetyczne w sferze praktycznego uzysku 50% oszczędności.

System otrzymał Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH i prawo do zamieszczania znaku bezpieczeństwa zdrowotnego – „PRODUKT Z ATESTEM”.


Zdecydowaną charakterystyką SealGuard 500 jest doskonały, wysokiej jakości surowiec, który zapewnia:

  • stabilną gęstość systemu podczas wykonywania prac, co oznacza uzyskanie zawsze oczekiwanej jakości i wydajności
  • wyjątkowo trwałą adhezję do natryskiwanych powierzchni
  • brak negatywnego wpływu na otaczające środowisko i zdrowie człowieka, zarówno podczas pracy z komponentami, jak również w trakcie „życia wewnątrz materiału”, ponieważ nie zawiera freonu, formaldehydów, lotnych związków organicznych i żadnych innych szkodliwych substancji
  • zachowanie początkowej objętości wykonanej powłoki izolacyjnej na przestrzeni całkowitego okresu służenia: brak kurczenia się materiału gwarantuje stabilność jego fizyczno-mechanicznych parametrów 

Tak znaczące parametry termoizolacyjnej piany poliuretanowej SealGuard 500 jak: wysoka wydajność, efektywność działania, trwałość biologiczna i długa żywotność to obecnie najbardziej wymagane standardy jakościowe materiałów izolacyjnych, a zarazem odpowiedniki najwyższych priorytetów i standardów jakości życia człowieka.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Raty
Sklep internetowy od home.pl