0

Brak produktów w koszyku

POLSPRAY

al. Warszawska 150
20-824 Lublin

Zadzwoń do nas:

+48 81 471 49 69

Najnowsze aktualności

Świadczymy wynajem agregatów malarskich popularnych i niezawodnych marek urządzeń natryskowych Komatz, Graco. To urządzenia doskonałej jakości, wyposażone we wszelkie niezbędne akcesoria do przeprowadzania prac malarskich. Posługując się tym sprzętem szybko i perfekcyjnie pomalujecie Państwo nie tylko ściany, ale także sufity, szyby windowe, a także pomieszczenia wysokie i trudno dostępne. Sprzęt wyposażony jest w dodatkowe przedłużki natryskowe.

Nie korzystaliście Państwo dotąd z agregatów malarskich? Wypożyczając urządzenia w naszej firmie zostaniecie profesjonalnie przeszkoleni z ich obsługi. To naprawdę proste, więc nie ma powodów do obaw. Zapoznamy Państwa z techniką malowania, czyszczenia i konserwacji sprzętu. Dostarczamy maszyny do Klientów na terenie całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ wynajem agregatów malarskich oszczędza czas i pieniądze. Prace malarskie z ich wykorzystaniem przebiegają niezwykle szybko i prosto. Samo urządzenie nie wymaga zbyt dużego zachodu w bieżącym serwisowaniu. W firmie PolSpray możecie Państwo skorzystać również z oferty wypożyczalni sprzętu budowlanego.

Dla nowych Klientów Biznesowych

Podczas pierwszego wynajmu maszyn prosimy o podanie nr NIP w celu sprawdzenia przez nas aktywności podmiotu firmowego.

Gdy zechcecie Państwo skorzystać z naszej oferty wynajmu maszyn i wysłać do nas swojego pracownika, prosimy o okazanie firmowego upoważnienia do wynajmu/odbioru maszyny oraz wpłatę określonej kwoty kaucji.

Dla nowych Klientów Indywidualnych 

Należy przedstawić dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem. Pobierana jest od Państwa kaucja w gotówce w zależności od rodzaju wynajmowanego sprzętu.

Przy najmie przez osobę fizyczną spoza woj. lubelskiego wynajem możliwy wyłącznie po wpłaceniu kaucji stanowiącej równowartość wartości urządzenia (tymczasowy meldunek na ternie woj. lubelskiego nie jest brany pod uwagę).

Sporym ułatwieniem dla wielu naszych Klientów jest możliwość składania rezerwacji na sprzęt telefonicznie. Osoba odbierająca sprzęt otrzymuje informacje na temat zasad posługiwania się nim i konserwacji.

Zapraszamy do współpracy z wypożyczalnią sprzętu budowlanego i agregatów malarskich PolSpray.

Więcej informacji pod numerem tel. 81 471 49 69

Cennik Wypożyczalni POLSPRAY